МГІК та LIKA обговорили актуальні напрями співпраці

Продовжується ініційований президентом Міждержавної гільдії інженерів-консультантів Олександром Непомнящим цикл онлайн-нарад з національними асоціаціями інженерів-консультантів і провідними інжиніринговими компаніями світу,  спрямованих на підтримку вітчизняного ринку інжинірингово-консалтингових послуг в умовах російської збройної агресії.

Сьогодні нашими співрозмовниками були Оскарс Цивтінс (Oskars Zivtiņš) – голова правління Латвійської асоціації інженерів-консультантів LIKA, та Улдіс Пеглітіс (Uldis Paeglitis) – професійний експерт з обстеження технічного стану будівель і споруд, член правління LIKA.

Досягнуто домовленості щодо обміну досвідом між експертами Латвії і України з питань обстеження пошкоджених і зруйнованих будівель, отримання зразків документації/бланків, що застосовуються нашими партнерами для проведення обстеження.

Для будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб в Україні спільно працюватимемо над вивченням ринку латвійських компаній, що спеціалізуються на такому типі житла (включаючи повноцінні модулі з можливістю їх використання в зимовий період).

Також сподіваємося отримати інформацію про можливості працевлаштування українських інженерів, які на законних підставах тимчасово виїхали до Латвії.

Нагадаємо: Латвійська асоціація інженерів-консультантів (LIKA) заснована у 2003 році з метою популяризації професії інженера-консультанта в латвійському суспільстві, підвищення кваліфікації і конкурентоспроможності членів LIKA на будівельному ринку. LIKA є некомерційною організацією, в якій об’єднані не тільки інженери-будівельники, архітектори, але й інші фахівці, задіяні у будівельному процесі. Як ми інформували раніше, підписання Меморандуму про взаєморозуміння між LIKA та МГІК відбулося 26 червня 2018 року.