МГІК та SIDIR провели онлайн-нараду щодо посилення співробітництва

За ініціативи президента Міждержавної гільдії інженерів-консультантів Олександра Непомнящего відбулась онлайн-нарада, в якій взяли участь представники Польської Асоціації інженерів-консультантів та експертів (SIDIR) Голова правління Томаш Латавєц (Tomasz Latawiec) та Віце-президент Марчін Мікулевіч (Marcin Mikulewicz).
Перш за все МГІК подякував за підтримку SIDIR ініціативи посилення  співробітництва в межах Меморандуму з урахуванням складних завдань та викликів, які постають для нашої країни під час повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
Протягом наради обговорювались наступні питання:
– обмін досвідом проведення обстеження пошкоджених будівель та споруд (будинків та об`єктів соціальної та критичної інфраструктури) після масштабних катастроф, а також питання підходів здійснення обстеження;
– обговорення ініціатив та новітніх технологій зведення модульних містечок для внутрішньо-переміщених осіб на території Республіки Польща та на території України;
– працевлаштування інженерів різних спрямувань та кваліфікації, які на законних підставах тимчасово залишили територію України та перебувають на території Республіки Польща, за підтримки SIDIR.
Наразі ми розпочинаємо такий необхідний шлях відбудови та повинні взяти на себе відповідальність за ці процеси аби наша країна та її громадяни відчували, що їх дім на нашій території!
Тому, за результатами наради прийнято рішення запровадити поглиблену співпрацю по зазначених та інших питаннях і тримати постійний зв’язок.