Мінрегіон продовжує співпрацю з міжнародними організаціями у сфері енергоефективності та енергозбереження

 

Мінрегіон продовжує співпрацю з міжнародними організаціями у сфері енергоефективності та енергозбереження

 

Міністерство регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України сприяє підвищенню енергоефективності в житлово-комунальному господарстві, в тому числі і шляхом співпраці з міжнародними організаціями та проектами. Про це повідомляє офіційний сайт Мінрегіону. Чергова робоча зустріч з представниками InternationalResourcesGroup (IRG) (Андрієм Міцканом, ГрейсТрейн і Дмитром Ємельяненко), яке є виконавцем проектів USAID у різних країнах світу, в тому числі в Україні, відбулася 14 січня в Мінрегіоні.

Було визначено потенційно можливі пріоритетні напрямки надання технічної допомоги з боку USAID, такі якзаходи з імплементації вимог Директив ЄС у національне законодавство, прийняття відповідних законодавчих та нормативно-правових актів з питань енергетичної ефективності та житлово-комунального господарства, розроблення дієвої стратегії модернізації інженерно-технічного фонду житлово-комунального господарства.

У Мінрегіоні зазначили, що сьогодні важливо розвивати сферу енергозбереження та енергоефективності в Україні, зокрема завдяки залученню міжнародного фінансування, запровадженню професійного та ефективного менеджменту та створенню відповідного Фонду Енергоефективності.

Представники проектів USAID вислови зацікавлення у подальшій співпраці у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики з українськими партнерами.

«Ми активно слідкуємо за діями Уряду у напрямку вдосконалення існуючих програм енергоефективності, а також процесом створення Фонду Енергоефективності» – підкреслив представник InternationalResourcesGroup Андрій Міцкан.

Ознайомитися зі звітом щодо планів підтримки США у різних регіонах за різними напрямками «Обгрунтування бюджету Конгресу» (Congressional Budget Justification, Departmentof State, Foreign Operations, and RelatedPrograms) можна ТУТ.

Міждержавна гільдія інженерів-консультантів вважає, що розвиток міжнародного співробітництва у сфері енергоефективності та енергозбереження є перспективним напрямком співпраці та потенційним ринком консультаційних та інжинірингових послуг в Україні.