Міждержавна гільдія інженерів консультантів поглиблює ділові зв'язки

З метою досягнення високого рівня співробітництва   20 червня 2018 року було підписано Меморандум про співпрацю між Міждержавною гільдією інженерів консультантів (МГІК) та Українським Фондом Соціальних Інвестицій (УФСІ*) .

Основними завданнями Меморандуму  задекларовано налагодження ділових стосунків між обома організаціями задля ефективного впровадження кращих міжнародних і вітчизняних практик будівельної діяльності, інтегрованих систем менеджменту та управління якістю, а також поширення досвіду застосування міжнародно-визнаних типових договорів у будівництві, у тому числі й форм контрактів FIDIC.  Сторони Меморандуму погодились, що актуальним залишається запровадження в Україні інституції інженера-консультанта та  провідного міжнародного досвіду в галузі інжинірингових консалтингових послуг.

Виконавчий директор УФСІ Андрій Лактіонов та президент МГІК Олександр Непомнящий скріпили підписами документ та узгодили необхідність розроблення покрокового плану  реалізації спільних проектів для досягнення мети Меморандуму.

*)Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій.  

Діяльність фонду в Україні розпочалась у 2000 році.  Загалом на рахунку УФСІ на території України реалізовано понад 1000 мікропроектів на рівні місцевих громад. Донорами УФСІ у різні роки був Світовий банк, Європейський Союз, Уряд Німеччини (KfW), Уряд Великої Британії (DFID), Уряд Швеції (Sida), Уряд Японії (JSDF), Фонд імені Чарльза Стюарта Мотта, Канадське агентство міжнародного розвитку, Міжнародний фонд «Відродження», Програма розвитку ООН.

Сьогодні такі фонди успішно працюють у більш ніж 60 країнах світу.