Напрацювання МГІК представлено учасникам круглого столу

25 січня у Державному агентстві автомобільних доріг України за участі керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, народних депутатів України, представників громадських організацій відбулося засідання круглого столу на тему «Відновлення дорожньої інфраструктури як імпульс розвитку економіки».

Учасники зустрічі обговорили стратегічні та концептуальні засади розвитку дорожньої інфраструктури, зупинилися на проблемах нормативно-правового регулювання дорожнього будівництва, ознайомилися з міжнародним досвідом організації виконання дорожніх робіт.

Актуальними в контексті тематики заходу є запровадження професії інженера-консультанта, підготовка фахівців, які відповідають установленим кваліфікаційним вимогам, а також окремі аспекти ціноутворення, пов’язані з наданням інженерно-консультаційних послуг. Саме такі питання обговорювали представники МГІК з учасниками круглого столу як у ході засідання, так і під час неформального спілкування.

«Підтримка професіоналів та налагоджений зв’язок між державою та бізнесом є запорукою успішної реформи галузі» – зазначив Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України. То ж маємо надію, що напрацювання МГІК щодо механізмів контролю якості робіт на об’єктах інфраструктури через застосування інженера-консультанта стануть у нагоді учасникам дорожнього будівництва.

Із презентацією можна ознайомитися ТУТ.

KS_J2