Партнерство заради розвитку

Partnerstvo

Партнерство заради розвитку

Одним із пріоритетних завдань діяльності Міждержавної гільдії інженерів-консультантів визначено розвиток і вдосконалення вітчизняного ринку консультаційних та інжинірингових послуг у будівельній галузі. Ми намагаємося не просто бути «в темі», а беремо активну участь у формуванні позитивного підґрунтя задля розвитку будівельного комплексу країни. Це досягається в тому числі й шляхом співпраці з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями.

Серед таких структур є Громадська рада при Державній архітектурно-будівельній інспекції України. Це постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений з метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю ДАБІ та її територіальних органів, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів із громадськістю.

МГІК у свою чергу теж опікується і активно залучається до вирішення питань держархбудконтролю, тому обрання головою Громадської ради при Держархбудінспекції члена «Гільдії інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури» (Голубничого М.М.), яка є серед наших співзасновників, – додаткове підтвердження нашої конкурентоздатності та продуктивної діяльності.  

Крім того, на цих же Установчих зборах, що відбулися 24 лютого поточного року, було сформовано новий склад Ради. Сюди увійшли представники громадських та експертних організацій, фахівці-будівельники, проектанти, архітектори. Сподіваємось, що це сприятиме подальшому розвитку галузі, конструктивному діалогу влади та бізнесу задля ефективного і швидкого реагування на актуальні потреби, виклики суспільства.