Підготовлено енциклопедію з експорту до країн ЄС в рамках зони вільної торгівлі

eksport

 

 

Підготовлено енциклопедію з експорту до країн ЄС в рамках зони вільної торгівлі

Про це повідомляє Урядовий офіс з питань європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України.

З 1 січня 2016 року запроваджено поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Україною та ЄС. ПВЗВТ, як значиться у розміщеній на сайті Уряду інформації, створює умови для кращого доступу українських експортерів до ринку ЄС – найбільшого в світі ринку, що охоплює понад 500 мільйонів споживачів.

Нові можливості для українського бізнесу супроводжуються високим рівнем вимог ЄС щодо якості та безпеки продукції, а також конкурентоспроможності цін. У цьому зв’язку Консалтинговою компанією CTA Economic & Export Analystsltd у співробітництві з Урядовим офісом з питань європейської інтеграції і ТПП України підготовлено компендіум «Енциклопедія з експорту до країн ЄС у рамках ПВЗВТ».

Компендіум є 1400-сторінковим довідником із правил, регламентів і В2В-можливостей для основних статей експорту України за галузями. Ця книга, на думку Урядового офісу, є практичним інструментом ознайомлення українських підприємств, що мають намір експортувати продукцію на ринки ЄС з тим, як працюють відповідні інституції, які існують специфічні вимоги до товарів, як отримати необхідні дозвільні документи тощо.

З електронною версією енциклопедії можна ознайомитися тут.