Підписано Меморандум про співпрацю між Головним управлінням Державної казначейської служби України у Київській області та МГІК

Становлення та розвиток в Україні цивілізованого ринку інжинірингово-консалтингових послуг у будівництві шляхом впровадження застосування кращих світових практик  та напрацювань міжнародних фахових професійних об’єднань є однією з нагальних вимог сьогодення.

Реалізація цього завдання зумовлює необхідність взаємодії інститутів громадянського суспільства та  органів виконавчої влади для забезпечення сталого розвитку будівельної галузі, а відтак і держави.

Відсьогодні підписанням Меморандуму розпочато співпрацю між Головним управлінням Державної казначейської служби України у Київській області та Міждержавною гільдією інженерів-консультантів.

Меморандум підписано начальником Головного управління Дмитром Кириловичем Токарем та президентом Гільдії Олександром Михайловичем Непомнящим.

Учасники Меморандуму домовились про взаємодії у широкому діапазоні  напрямів шляхом проведення спільних заходів, спрямованих на впровадження в Україні міжнародних  стандартів якості, підвищення прозорості у сфері будівництва, покращення відносин між громадськими організаціями, органами влади і місцевого самоврядування в інтересах розбудови правової держави.