Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Латвійською асоціацією інженерів консультантів (LIKA) та Міждержавною гільдією інженерів консультантів (МГІК)

Віце-президент МГІК Світлана Рева взяла участь у двосторонньому діловому форумі «Відкриття нових можливостей для взаємодії підприємців України та Латвії».

Форум відбувся за підтримки Посольства України в Латвійській Республіці в рамках ділового візиту до м. Рига (Латвія) делегації українських підприємців на чолі з першим віце-президентом УСПП Сергієм Прохоровим.

Під час форуму 26 червня 2018 р. відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Латвійською асоціацією інженерів-консультантів (LIKA)* та Міждержавною гільдією інженерів консультантів (МГІК).

*Латвійська асоціація інженерів-консультантів (LIKA) була заснована у 2003 році з метою популяризації професії інженера-консультанта в латвійському суспільстві, підвищення кваліфікації і конкурентоспроможності членів LIKA на будівельному ринку.

LIKA є некомерційною організацією, в якій об’єднані не тільки інженери-будівельники, архітектори, але й інші фахівці, задіяні у будівельному процесі. У 2004 році LIKA набула повного членства в FIDIC .