Польський вектор: розширення горизонтів

ICEGVC

 

Польський вектор: розширення горизонтів

 

Як ми повідомляли раніше, делегація МГІК, очолювана керівником групи радників Юрієм Правом, відвідала Республіку Польща. 

З метою поглиблення співпраці з іноземними колегами та розвитку горизонтальних зв’язків з представниками польської інженірингово-консалтингової спільноти, під час візиту відбулась робоча зустріч з керівництвом компанії Vintage Consulting.

Vintage Consulting є однією з найбільших польських інженірінгово-консалтингових компаній, яка спеціалізується на наданні консультаційних послуг у сфері інжинірингу та договорів управління. 

Учасники зустрічі зазначили, що схожа ментальність є одним із факторів зміцнення ділових відносин між інженірингово-консалтинговими спільнотами України та Польщі.

Українська делегація також наголосила на доцільності аналізу польського досвіду практичного застосування проформ FIDIC з метою спрощення впровадження цієї практики в Україні.

Під час зустрічі були обговорені питання практичної співпраці між Гільдією та Vintage Consulting. Зокрема, керівництво Vintage Consulting виявило зацікавленість у співпраці з членами МГІК в частині реалізації інфраструктурних проектів як на території України, так і на території Польщі.

За результатами зустрічі між МГІК та Vintage Consulting було укладено Меморандум про взаємопорозуміння.

 

Memo 1