Презентація юридичною фірмою Sayenko Kharenko посібника «Практика використання контрактів FIDIC в Україні»

Наші колеги з юридичної фірми Sayenko Kharenko у червні поточного року презентуватимуть посібник «Практика використання контрактів FIDIC в Україні».

Цей збірник містить актуальну та практично-орієнтовану інформацію стосовно статусу контрактів FIDIC, практики та правової основи їх використання та застосування інституту інженера-консультанта в Україні. В ньому також розглянуто питання розподілу ролей та ризиків основних учасників інфраструктурних проєктів, а також процедури розгляду претензій та врегулювання спорів за контрактами FIDIC.

За пропозицією юридичної фірми Sayenko Kharenko вступне слово до цього посібника написав Олександр Михайлович Непомнящий, президент Міждержавної гільдії інженерів-консультантів, – найбільш потужного в Україні фахового професійного об’єднання, яке опікується розвитком вітчизняного ринку інжинірингово-консалтингових послуг та удосконаленням договірних відносин у сфері будівництва із застосуванням кращих світових практик, фахівці якого найкраще в Україні розуміються на контрактах FIDIC та їх практичному застосуванні.

Завантажити посібник можна за цим посиланням.