Про участь у науково-практичній конференції

JIF-2016

 

Про участь у науково-практичній конференції

 

Віце-президент МГІК Валерій Довганюк взяв участь у XII Науково-практичній конференції «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві – 2016», яка відбулась 24-26 травня в Івано-Франківську.

У своєму виступі Валерій Довганюк ознайомив учасників заходу з цілями та напрямами діяльності МГІК, як афільованого члена Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC). Він зазначив, що форми FIDIC об’єднують досвід управління проектами будівництва і застосовуються в більш ніж 75 країнах світу. Головною перевагою контрактів FIDIC він назвав їх універсальність і завершеність, які дозволяють ефективно управляти проектами за рахунок скорочення процедур та забезпечують ефективне використання коштів.

Також Валерій Довганюк окреслив типові проблеми, які виникають при застосуванні в Україні форм контрактів FIDIC, зокрема, недостатнє розуміння термінології, механізмів дії і принципів застосування форм FIDIC, що посилюється відсутністю офіційних перекладів на українську мову.

Учасники конференції взяли участь в обговоренні перспектив використання типових контрактів FIDIC в Україні.

Такі конференції, в яких беруть участь науковці та фахівці-практики – кошторисники, проектувальники, замовники будівництва та представники підрядних організацій, проводиться в Івано-Франківську вже 12 ріків поспіль.

Організаторами заходу виступають НПО «АВК-Созидатель» (Дніпро), НВФ «Інпроект» (Київ), ДП «НДІБВ» (Київ), компанія «Інкомсервіс» (Київ), НУ «Львівська політехніка» (Львів), ПП «Будівництво – сучасні технології» (Івано-Франківськ), за участі та підтримки Академії будівництва України, Асоціації розробників і розповсюджувачів кошторисних програм, Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківського міськвиконкому.

 

DSC 7496