Про участь у щорічній Міжнародній інфраструктурній конференції FIDIC

9-11 вересня 2018 року делегація Міждержавної гільдії інженерів консультантів на чолі з професором, Президентом Гільдії, Олександром Непомнящим, взяла участь у щорічній Міжнародній інфраструктурній конференції FIDIC “Мобільність і Смарт-Інфраструктура”.

Близько восьмисот учасників конференції з усього світу отримали можливість плідної дискусії з нагальних тем для представників інжинірингової галузі.

Широке обговорення щодо застосування технологій розвитку міст, технологій  смарт-інфраструктури, а також тенденцій діджиталізації усіх процесів управління, роботи та комунікацій загалом, відбулось між представниками Уряду Німеччини та Міністерства економіки та енергетики Федеративної Республіки Німеччина та модератором Фолькером Корнеліусом, президентом VBI.

Також на конференції було приділено значну увагу питанням впливу глобальної та регіональної політики на покращення міського розвитку та мобільності.  Обговорювались нові моделі інвестицій, фінансові інструменти в поєднанні з особливостями національного законодавства.

Неодноразово спікери конференції зауважували на тому, що саме інженер-консультант та саме дана професійна спільнота вносять найбільший вклад у світовий сталий розвиток, створюючи “Світ майбутнього”.

Багато учасників конференції зосередили увагу на аспекті власного сталого розвитку своєї компанії, починаючи із своєї індивідуальної управлінської діяльності, закінчуючи вдало реалізованими проектами на користь будь-якої держави та покращення інфраструктури міст та країн в цілому. Враховуючи цю точку зору, мова йшла також про індивідуальну відповідальність, якість та прозорість сфери надання інжинірингових послуг.

Значна увага була приділена питанню підвищення ефективності процесу управління проектами, використовуючи BIM технології та діджіталізацію управлінських процесів, що дозволяє значно скоротити витрати.

Під час конференції спікери активно застосовували дані, отримані в інтерактивному режимі від учасників конференції за допомогою інструменту голосування у мобільному додатку конференції. Проводячи інтерактивні опитування під час доповіді кожен спікер мав змогу виявити суспільну думку фахівців, що привносило наочність та давало уявлення щодо актуальності поставлених питань та висновків.

В рамках конференції відбувся завершальний етап Програми навчання молодих професіоналів (FIDIC YPMTP), за результатами участі в якій десятки молодих фахівців з усього світу отримали знання та обмінялися професійним досвідом, набутим під час реалізації різного роду проектів.

Учасники конференції мали нагоду поспілкуватися як між собою так і зі спікерами, задати питання, що стосувалися теми Конференції та ознайомитися із реалізацією інфраструктурних проектів у Німеччині під час тематичних екскурсій у Берліні.

Кульмінацією конференції стало вручення нагород усім учасникам програми FIDIC YPMTP.

Під час проведеної конференції делегати Міждержавної гільдії інженерів консультантів встановили нові ділові зв’язки та обмінялися досвідом з представниками низки асоціацій інженерів – консультантів інших країн, забезпечивши таким чином перспективу подальшої плідної співпраці в міжнародних інфраструктурних проектах.