Проведено професійну атестацію осіб, які мають намір провадити діяльність з сертифікації енергетичної ефективності будівель

10 грудня комісією Міжрегіональної академії управління персоналом проведено професійну атестацію осіб, які мають намір провадити діяльність з сертифікації енергетичної ефективності будівель.

Атестація відбувалась в рамках Угоди про співробітництво Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та відповідно до положень Закону України «Про енергетичну ефективність будівель».

Підготовка групи фахівців, яка тривала 40 годин, здійснювалась ТОВ «Національний атестаційно-навчальний центр». Серед викладачів, які брали участь у підготовці фахівців до атестації – провідні вітчизняні фахівці: як практики, так і науковці з питань енергетичної ефективності будівель.

Інформація щодо навчання та атестації наступних груп фахівців, які мають намір провадити діяльність з сертифікації енергетичної ефективності будівель буде розміщена на офіційних сайтах ТОВ «Національний атестаційно-навчальний центр», Міжрегіональної академії управління персоналом та Міждержавної гільдії інженерів консультантів.