Рахунок Мінмолодьспорту для збору коштів на відновлення спортивної інфраструктури в рамках ініціативи UNITED24

07 червня 2022 року Урядом прийнято постанову № 655  «Про затвердження Порядку використання коштів з рахунка для задоволення потреб фізичної культури і спорту та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 р. № 472».

За інформацією Мінмолодьспорту, наразі внаслідок бойових дій та ворожих обстрілів в Україні зруйновано та/або пошкоджено 92 спортивних об’єкти. Серед них є й ті, що не мали аналогів в Україні. Наприклад, велокомплекс в Лимані з єдиною в країні спеціалізованою BMX трасою.

Кошти, що надійшли на поточний рахунок Мінмолодьспорту як благодійні пожертви, гуманітарна допомога, ґранти та дарунки, будуть спрямовуються, зокрема, на:

  • відновлення спортивних споруд, закладів, установ, організацій сфери фізичної культури і спорту, що постраждали внаслідок бойових дій, зокрема виконання будівельно-ремонтних робіт;
  • розвиток державних і комунальних закладів фізичної культури, державних установ сфери управління Мінмолодьспорту, організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, зокрема будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих.

Одержувачами коштів є військові адміністрації, виконавчі органи сільських, селищних, міських, районних у містах рад, об’єкти відновлення та розвитку державної форми власності.

Також Порядком встановлені процедури прийому пропозицій, формування переліку та визначення пріоритетності об’єктів.

Публічні закупівлі в умовах воєнного стану здійснюватимуться відповідно до постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169.

Нагадаємо, що платформа UNITED24 для збору благодійних пожертв на підтримку України працює за трьома напрямами: оборона та розмінування, медична допомога, відбудова України.
За даними платформи, станом на сьогодні, всього зібрано понад 51 млн.$.
Зробити пожертвування може кожен на сайті UNITED24.