Розпочала роботу осіння конференція Американської ради інжинірингових компаній

Як ми повідомляли вчора, Лас-Вегасі (Сполучені Штати Америки) розпочалась осіння конференція Американської ради інжинірингових компаній, у роботі якої бере участь делегація Міждержавної гільдії інженерів консультантів.

Відкрив роботу Осінньої конференціі ACEC  Маніш Котарi, президент ACEC у 2017-2018 роках, голова компанії «Sheladia Associates in Maryland».

Зокрема він зазначив:

«Дуже вдячний за те, що всі учасники зібрались разом на цьому урочистому заході.

Цього року дуже велика кількість катастроф спричинила значні наслідки у Каліфорнії та майже 3 млрд дол. було виділено на відновлення та після катастроф на ці кошти в 2017 році ми відновили об’єкти.

Разом з тим, ми будемо боротись та розвивати галузь для майбутнього та ми станемо сильніше. Окрім цього, ми повинні пам’ятатиме про диверсифікацію та інклюзивність.

Маніш Катарі зауважив, що ACEC та інженерна спільнота повинні нести практичні рішення для майбутніх поколінь».

Також з  урочистою промовою виступила Лінда Бауер Дарр, новообраний президент АСЕС:

«Я уповноважена перш за все здійснювати просування інжинірингової галузі в цілому. Мої колеги поруч зі мною.

Щодо гнучкості,  кожному інженеру потрібен чіткий план, для чого у нас є чіткий набір інструментів.

Ми проводимо податкову реформу, ми продовжуємо практику відбору на основі якості (QBS), у цьому році у нас цікаві виклики щодо організації закупівель взагалі.

Послуги, які ми пропонуємо – це, наприклад, більш ніж 200 вебінарів, ми вважаємо це основним – тримати вас проінформованими щодо актуальних подій та новин. При цьому ми не відпочиваємо, ми в стадії розробки нового стратегічного плану.

Асоціація має величезний потенціал.

Я відчуваю, що я знаходжусь на правильному шляху, оскільки я постійно тестую усі процеси.

Це – мій погляд на ACEC.

Ми будемо працювати для того, щоб підвищити вартість та впливовість Асоціації, підвищити набір інструментів для успіху галузі загалом.

Також, ми будемо продовжувати підвищувати  диверсифікацію та інклюзивеість.

Я хочу, щоб професію поважали та ніхто не зміг сміятись над нею.  У нашої організації повинно бути сильне лоббі як в країні, так і поза нею. Дякую за інвестиції в нашу галузь всім сьогодні присутнім тут»!

Пропонуємо Вашій увазі невеличкий фоторепортаж з конференції:

                 Зліва направо: Дерек Клібарн, заступник Віце-президента ECS Southeast, LLP, Олександра Марушева,   Юрій Середа, Антоні Фіорілло, Виконавчий Віце-президент ECS Southeast, LLP