Розпочинає роботу щорічна конференція EFCA

1 червня у Копенгагені (Данія) розпочинає роботу щорічна конференція Європейської Федерації Інжинірингово-Консалтингових  Асоціацій (EFCA*).

Тема цьогорічної конференції:  «Глобальні виклики – стійкі рішення: роль міст, компаній і консультантів».

Глобальні цілі у галузі сталого розвитку були визначені Організацією Об’єднаних Націй у 2015 році.

Як галузь, європейські консалтингові інжинірингові фірми можуть розробляти і реалізовувати рішення, необхідні для досягнення цілей в області сталого розвитку, визначеного ООН, розробляти рішення і системи, які необхідні для задоволення вимог Паризької угоди про зміну клімату. Але галузі необхідне розуміння чинників і макроекономічних тенденцій, які виникатимуть  при цьому.

Глобальні виклики і попит на стійкі рішення, нові ділові можливості і проблеми, які виникатимуть  в умовах мінливого ринку будуть одними з ключових тем на  конференції 2017 року.

На запрошення керівництва EFCA у роботі конференції візьме участь Президент Міждержавної Гільдії Інженерів Консультантів Олександр Непомнящий.

Конференція триватиме з 1-го по 3-є червня.

efca_logo*Заснована у 1992–му році Європейська Федерація Інжинірингово-Консалтингових  Асоціацій (EFCA) – недержавна некомерційна організація, яка є  єдиною європейською федерацією, що представляє європейську  галузь інженірингово-консалтингових та суміжних послуг,  у якій працює більше одного мільйону фахівців, більшість з яких мають високу кваліфікацію в широкому діапазоні дисциплін. Обсяг інженерних консультацій, які надають члени національних асоціацій, що входять до складу EFCA, становить понад  150 млрд. євро на рік, і забезпечує залучення інвестицій у інфраструктурні і промислові проекти на рівні  близько 1300 млрд. євро.

EFCA є представником FIDIC у Європі і об’єднує 29 професійних національних асоціацій країн Європейського Союзу.