«Сніданок з Україною»

На початку березня поточного року в Белграді (Сербія) відбулася Європейська регіональна конференція FIDIC «Шлях до смарт-інфраструктури», участь у якій взяли представники професійної спільноти будівельної галузі, державних органів, фінансисти, інвестори з усього світу.

Вітчизняних інженерів-консультантів представляла Міждержавна гільдія інженерів-консультантів (МГІК), яка активно брала участь у роботі конференції. Більш того, у рамках цього заходу було проведено окрему сесію: «Сніданок з Україною», присвячену євроінтеграційним процесам.

Представниками МГІК здійснено огляд стану та перспектив реалізації інвестиційних проектів в Україні у контексті міжнародно-визнаних типових форм контрактів FIDIC, презентовано МГІК, зокрема в частині застосування міжнародного досвіду на шляху покращання якості надання інжинірингових послуг та розвитку будівельної галузі.

Проведення такої сесії підтвердило нашу готовність до  конструктивного діалогу та перетворень, які мають системний, позитивний і незворотній характер.

2017-03-10-PHOTO-00000075

2017-03-10-PHOTO-00000072