Співробітництво – вимога часу

У штаб-квартирі Міждержавної гільдії інженерів-консультантів відбулась робоча зустріч заступника Голови Черкаської обласної державної адміністрації Дмитра Ляшова та фахівців Гільдії на чолі з Президентом Олександром Непомнящим.

Під час зустрічі обговорювалися питання практичної реалізації положень Меморандуму про співпрацю, укладеного між Черкаською ОДА та Міждержавною гільдією інженерів консультантів. Учасники зустрічі розглянули проект Дорожньої карти співробітництва та визначили головні завдання з її реалізації.

Було відзначено, що на сьогодні пріоритетними напрямами співробітництва є формування гармонійного життєвого середовища, сталий розвиток та розбудова териорій, підвищення інвестиційної привабливості Черкаської області, запровадження нових підходів до реалізації інвестиційно-будівельних проектів у населених пунктах області, у тому числі при будівництві об’єктів соціальної інфраструктури, шляхом залучення до їх реалізації інженерів-консультантів, а також зменшення ризиків замовників будівництва та інвесторів при реалізації таких проектів.

Під час зустрічі було досягнуто домовленості щодо візиту представників МГІК до Черкаської області з метою відвідування визначених Дорожньої картою об’єктів та надання практичних рекомендацій з питань їх будівництва.

Головою робочої групи з організації співпраці визначено віце-президента МГІК Юрія Права.