Сумуємо…

Колектив Міждержавної гільдії інженерів-консультантів висловлює співчуття з приводу смерті нашого колеги та однодумця – директора Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» Валерія Анатолійовича Кравченка.

Починаючи з 2006 року Валерій Анатолійович залишався незмінним керівником ДП «НДКТІ МГ».

Валерій Анатолійович Кравченко був членом Академії будівництва України, Інженерної Академії України, Науково-технічної ради Мінрегіону України. Він неодноразово нагороджений почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Мінрегіону України, подякою Київського міського голови за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. У 2013 р. Валерій Анатолійович став переможцем конкурсу «Інженер року у сфері житлово-комунального господарства України» в номінації «Інженер року у галузі водопостачання та водовідведення».

Важко переоцінити особистий внесок Валерія Анатолійовича у розвиток комунального господарства України, очолюваного ним Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» та виховання молодих науковців.

Пам’ять про Валерія Анатолійовича Кравченка – науковця та Людину з великої літери, назавжди залишиться у наших серцях.