У місті Києві 27 лютого відбудеться розширене засідання інженерів консультантів України та Німеччини за участі урядовців обох країн

У місті Києві 27 лютого 2017 року відбудеться  Спільне розширене засідання об’єднання німецьких інженерів консультантів Verband Beratender Ingenieure (VBI) та Міждержавної гільдії інженерів-консультантів (МГІК, Україна).

Зустріч матиме високий представницький рівень і пройде за участі Державного секретаря Федерального Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Райнера Бомби. Очікується участь Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка, Київського міського голови Віталія Кличка, керівників Мінрегіону і КМДА, представників посольства Німеччини в Україні та експертного середовища.

Мета – налагодження співпраці та використання міжнародного досвіду для розвитку будівельної галузі України.

В рамках заходу заплановано підписання Меморандуму про співробітництво між Verband Beratender Ingenieure та Міждержавною гільдією інженерів-консультантів.

Запланована тривалість зустрічі – 1 год.

По завершенню заходу – брифінг для ЗМІ.

Адреса проведення заходу: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, 4 поверх (зала засідань Мінрегіону)

Час: 17 год

Акредитація ЗМІ триває до 12 год 27 лютого за тел.:

Довідка

Асоціація інженерів-консультантів Німеччини (VBI) створена у 1903 році і є провідною професійною організацією незалежних консалтингових, проектних та інженерних компаній цієї країни. Вона налічує понад 3000 членів і є однією з найбільших консалтингових організацій у світі. Політика адміністрації  VBI спрямована на підтримання  чесної конкуренції.

МГІК – незалежне професійне об’єднання,  метою якого є гармонізація існуючої в Україні моделі ринку інжинірингових та консалтингових послуг у відповідності до загальновизнаних міжнародних стандартів. МГІК є  членом FIDIC.

FIDIC (Міжнародна Федерація Інженерів-Консультантів) найбільша міжнародна організація в сфері будівельного консультування, яка об’єднує більше 97 національних асоціацій інженерів-консультантів по всьому світу. FIDIC проводить політику глобалізації, сталого розвитку та інтегративного розуміння бізнесу.