«Ukrainian Innovation Expo-2016». Презентація українських інновацій

Innivation

 

«Ukrainian Innovation Expo-2016». Презентація українських інновацій

За інформацією МЗС України 9 червня за сприяння цього Міністерства та міжнародного акселератору бізнесу «BUSINESS SHARKS» відбудеться презентація інноваційних проектів «Ukrainian Innovation Expo-2016».

Як зазначають організатори, до участі в «Ukrainian Innovation Expo-2016» запрошено понад 200 гостей, серед яких представники органів державної влади, іноземного дипломатичного корпусу в Україні, українських та іноземних компаній, банків, бізнес-інкубаторів, фондів.

В рамках заходу буде проведено презентації низки кращих українських інноваційних проектів та продемонстровано діючі прототипи відповідної продукції. Окрім загальної дискусії з актуальних питань впровадження інновацій в Україні, учасники матимуть можливість безпосередньо поспілкуватися з керівниками проектів, отримати детальні відповіді щодо відповідних розробок та обговорити можливі форми взаємодії, у т.ч. інвестування у відповідний старт-ап.

Організатори заходу впевнені, що спільними зусиллями вдасться прискорити розвиток цікавих українських інноваційних проектів і підняти на більш високий рівень інноваційний імідж України в інших державах.

Місце й час проведення заходу: Дипломатична академія України при МЗС України, вул. Велика Житомирська, 2, м. Київ, з 9.00 до 17.00.

Для участі у заході потрібна реєстрація, після якої учасникам буде надіслано програму заходу. Участь безкоштовна.

Інформація про захід на сайті.