Україна та Швеція обговорять перспективи взаємної торгівлі

Прес-анонс   07.06.2017

15 червня у Києві відбудеться 6-й Шведсько-український бізнес-форум, організований Посольством Швеції в Україні за підтримки шведської бізнес-спільноти. Темою цьогорічної зустрічі стане укріплення торгових взаємовідносин між двома країнами під гаслом «Швеція-Україна: зростаємо разом». Форум покликаний віднайти можливості розширення торгівлі між Швецією й Україною і представити перспективні сектори української економіки і шведські рішення для потреб українського ринку.

«Швеція і Україна мають довгу спільну історію успіхів, якою варто пишатися. Впродовж 2016 року шведський експорт в Україну зріс на 60 відсотків, а український – на 21 відсоток. Сьогодні ми хочемо зробити Швецію ще більш відкритою для України, а Україну – для Швеції як місця для бізнесу, інвестицій і туризму», – посол Швеції в Україні.

У рамках заходу за ініціативою Шведської торгової колегії і за підтримки українського Офісу з просування експорту буде проведений семінар «Експорт до Швеції», покликаний продемонструвати можливості скандинавського ринку і надати практичну інформацію і поради для вітчизняних виробників у сферах деревообробної, харчової і текстильної промисловостей.

Участь у форумі візьмуть представники урядів Швеції й України і бізнесу обох країн. Успішні кейси презентують спікери таких відомих брендів, як Ericsson, Scania, SEB Corporate Bank, Sigma Software, SKF тощо. З детальною програмою форуму можна ознайомитися за посиланням.

Запрошуємо представників українських ЗМІ взяти участь у заходах 6-го Шведсько-українського бізнес-форуму. Місце проведення – Хаятт Рідженсі Київ (вул. А.Тарасової, 5). Початок форуму о 9:00. Початок реєстрації о 8:00.

Акредитація через e-mail: a.khmara@pr-service.com.ua,  або за телефоном: +38 050 382 82 74 (Олена Хмара).