В Україні створили "Карту руйнувань"

Карта Руйнувань – це онлайн мапа України, на якій відображені зруйновані повністю або частково об’єкти соціальної, транспортної та житлової інфраструктури внаслідок широкомасштабного вторгнення російської федерації на територію України 24.02.2022 року.

Мета Карти
Допомогти зібрати кошти на відновлення усіх зруйнованих об’єктів. Для цього Карта акумулює інформацію про всі зруйновані російською федерацією житлові, соціальні та інфраструктурні об’єкти. Уряд створив Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури та державну фандрейзингову платформу – UNITED24, де кожен охочий може пожертвувати кошти на відбудову.

Як працює Карта?
На Карту руйнувань аналітики ГО “Антикорупційний штаб” наносять координати та фото руйнувань, завданих російською федерацією в Україні. Кожен об’єкт містить фото до та після обстрілів. Також кожен охочий може внести дані самостійно.

Сайт створений ГО “Антикорупційний штаб” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Також “Антикорупційний штаб” долучився до ініціативи damaged.in.ua, започаткованої KSE Institute спільно з Офісом Президента України та Міністерством економіки. Під час війни низка українських громадських організацій почали працювати над пошуком втрат і фіксацією руйнувань, спричинених нахабною війною росії проти демократії і свободи. Зокрема, Антикорупційний штаб, Трансперенсі Інтернешнл Україна, ДП «Прозорро.Продажі», Центр економічної стратегії, Інститут аналітики та адвокації та інші.

Як стати волонтером Карти?
Долучайтесь! Ваша допомога — безцінна! Маєте фото руйнувань? Надішліть у форму за посиланням або на пошту map.shtab.net@gmail.com із зазначенням точної адреси, або зробіть це самостійно сайті.