ВІДБУЛАСЬ П’ЯТА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЛІЗИНГ В УКРАЇНІ: НОВІ ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ»

Віце-президент МГІК Світлана Рева 13 квітня виступила з  доповіддю «Особливості будівельної галузі України: тенденції, виклики, перспективи» під час  V Міжнародної Конференції «Лізинг в Україні: нові виклики та можливості”  у Львові. Форум було організовано Асоціацією лізингодавців України за підтримки Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору”.

У цьому році захід зібрав понад сто українських та зарубіжних учасників: лізингодавців, лізингоотримувачів, представників виконавчої та законодавчої гілок влади України, європейської конфедерації LEASEUROPE, міжнародних донорів. Конференція стала майданчиком для обміну досвідом, пошуку нових ідей для розвитку галузі.

Під час активної дискусії учасники конференції  дійшли висновку, що зростання лізингу в Україні можливе шляхом розвитку нових сегментів, які раніше не були у розвинені.

Зокрема,  це стосується будівельного ринку, створення компенсаційних схем та фінансових інструментів для розвитку будівництва житла та комерційної нерухомості. Фінансовий лізинг може стати дієвим інструментом для покращення роботи органів місцевої влади в частині розбудови і вдосконалення інфраструктури.

Більше інформації доступно за посиланням.