Відбулась робоча зустріч керівництва МГІК зпредставниками компанії DONGSUNG Engineering Co., Ltd.

28 травня 2021 р в офісі Міждержавної гільдії інженерів-консультантів відбулась робоча зустріч менеджменту Гільдії на чолі з її Президентом Олександром Непомнящим із групою представників південно-корейської компанії DONGSUNG Engineering Co., Ltd. на чолі з Керуючим директором з питань інфраструктури паном Шином.

DONGSUNG Engineering Co., Ltd. визнана у всьому світі як компанія інженер-консультант, насамперед завдяки своїм здобуткам у галузі дорожнього господарства, штучних споруд та мостів, геотехніки та тунелів. Але наразі DONGSUNG інтенсивно розвивається як комплексна консультантська інженерна компанія також у спеціальних проектах, таких як водні ресурси, містобудування, водопостачання та каналізація, залізниця , екологічне, транспортне планування та оцінка безпеки, а також управління будівництвом.

Engineering Co., Ltd. вже має дворічний досвід реалізації проєкта в дорожній галузі України.

Сторони обговорили можливості взаємовигідної співпраці членських компаній МГІК із DONGSUNG в наданні інженерних консультаційних послуг, які вимагають застосування визнаних у всьому світі практик і високого професійного рівня, при реалізації інфраструктурних проектах в Україні.

За результатами зустрічі було підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці між Міждержавною гільдією інженерів-консультантів (ICEG) та Dongsung Engineering Co. Ltd (DONGSUNG) та визначено головні кроки з його реалізації.