Відбулась робоча зустріч

24 травня відбулась робоча зустріч керівництва Міждержавної гільдії інженерів консультантів (МГІК), українських інжинірингових компаній з представниками іспанської інжинірингової компанії ВАС генеральним менеджером з міжнародних питань  Альбертом  Вілапланом та румунської інжинірингової компанії GOVORA.SA менеджером з питань зовнішнього розвитку  Васіле Крамером.

Головними темами обговорення були питання пошуку шляхів взаємовигідного співробітництва з українськими компаніями та імплементація стандартів FIDIC в Україні.

Сторони презентували діяльність своїх компаній, всебічно проаналізували правові та економічні аспекти впровадження кращих світових практик в галузі будівництва та домовились про подальші  кроки в напрямку налагодження тісної співпраці з метою реалізації інфраструктурних проектів в Україні.

Президент МГІК Олександр Непомнящий наголосив, що встановлення та розширення двосторонніх відносин із закордонними інжиніринговими компаніями буде мати позитивний вплив для подальшого ділового спілкування.

Довідково:
BAC Engineering Consultancy Group SL  створена у 1970 році, є міжнародною інжиніринговою компанією, яка має постійні представництва в: Алжирі, Вірменії, Бразилії, Чилі, Колумбії, Коста-Ріці, Перу, Катар і Іспанії.
BAC також має угоди про співпрацю з європейськими структурними інжиніринговими компаніями щодо розвитку діяльності в Великобританії, Норвегії, Швейцарії та Франції, спільне використання персоналу та знань для взаємної вигоди.
Компанія брала  участь у реалізації проектів в  Тайвані, Анголі, Руанді, Конго, Марокко, Польщі, Уругваї.

Компранія Govora SA створена у 1991 році,  здійснює підрядну,  інжинірингову діяльність та надає інші послуги у будівництві.

IMG_9175