Відбулась зустріч з членами Комітету з будівельного права Національної асоціації адвокатів України

10 лютого у штаб-квартирі МГІК відбулась зустріч представників Гільдії та членів Комітету з будівельного права Національної асоціації адвокатів України.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо оcобливостей правового регулювання у сфері будівництва, умови та механізми залучення до реалізації інвестиційно-будівельних проектів інженерів консультантів, визначення меж відповідальності інженера-консультанта, розподілу ризиків між сторонами – учасниками реалізації проектів, а також страхування професійної відповідальності.

Представники МГІК та Комітету з будівельного права дійшли висновку щодо необхідності залучення представників фахових професійних об’єднань до законотворчого процесу.

Під час зустрічі члени комітету з будівельного права були ознайомлені з результатами завершеної ще минулого року роботи фахівців МГІК – перекладеними та виданими українською мовою відповідно до Ліцензійної угоди з FIDIC Посібником із закупівель FIDIC та Посібником з контрактів FIDIC.

Членам Комітету з будівельного права були презентовані ексклюзивні видання МГІК – посібники для замовників будівництва, присвячені тонкощам діяльності інженерів-консультантів та управлінню ризиками при реалізації інвестиційно-будівельних проектів.

Президент МГІК Олександр Непомнящий підкреслив відкритість Гільдії до співробітництва із Комітетом та звернув увагу учасників зустрічі на широкий спектр напрямів для співпраці у майбутньому.