Відбувся круглий стіл "Польський досвід у співпраці з FIDIC"

UA PL 10

 

Відбувся круглий стіл “Польський досвід у  співпраці з FIDIC”

 

У головному офісі Міждержавної гільдії інженерів-консультантів (МГІК) 5 серпня пройшов анонсований круглий стіл, присвячений досвіду застосування проформ FIDIC у Польщі.

У роботі круглого столу прийняли участь представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, вітчизняного та зарубіжного експертного середовища в галузі будівництва, саморегулівних організацій у сфері архітектурної діяльності.

Особливу зацікавленість учасників круглого столу викликали:

питання щодо відмінності розуміння щодо усталеного в Україні терміну “технічний нагляд” та функцій інженера-консультанта, обумовлених договорами FIDIC;

доцільність та необхідність внесення змін до законодавства з метою ефективного впровадження проформ FIDIC;

механізми досудового розгляду спорів учасників інвестиційної діяльності тощо.

Прес-реліз про проведення МГІК круглого столу  5 серпня 2016 року було розміщено на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Як зазначив наприкінці заходу Президент МГІК Олександр Непомнящий, проведення МГІК сьогоднішнього круглого столу є першим кроком системного спілкування технічної спільноти нашої країни з польськими колегами, запорукою чого є Меморандум про взаємопорозуміння між МГІК та Vintage Consulting. Географічна, економічна та ментальна наближеність українського та польського народів суттєво сприятиме ефективному сприйняттю досвіду, набутому нашими іноземними партнерами.

 

UAPL 1

UAPL 2

UAPL 4UAPL 5UAPL 3