Відбувся іспансько-український будівельний форум «Програма реконструкції в Україні»

25 травня 2022 року відбувся Іспансько-український будівельний форум «Програма реконструкції в Україні», співорганізаторами якого виступили Міждержавна гільдія інженерів-консультантів і Конфедерація будівельників України.

Із вступним словом виступив Мігель Анхель Каррільо – Президент Гільдії інженерів-будівельників, каналів і портів Іспанії (Civil Engineering Charter Association in Spain).

Керівник відділу міжнародних зв’язків Гільдії інженерів-будівельників, каналів і портів Іспанії Естер Ахіджадо розповіла про підготовку форуму, його основні цілі та завдання.

У ході форуму виступив президент Міждержавної гільдії інженерів-консультантів Олександр Непомнящий.

Віце-президент Міждержавної гільдії інженерів-консультантів Світлана Рева презентувала діяльність МГІК в умовах російської збройної агресії.

Про можливості і потреби вітчизняного інжинірингу поінформував В’ячеслав Шандрик, директор інжинірингової компанії ТОВ «В.С. ПРОЕКТ».

До обговорення можливостей співпраці долучилися представники іспанського будівельного бізнесу, виробників будівельних матеріалів, об’єднань будівельників України і Іспанії, посольств обох країн.

Загалом, Іспансько-український будівельний форум «Програма реконструкції в Україні» заклав основу для створення дієвої платформи для співпраці та обміну досвідом, а також з підтримки вітчизняних підприємств задля майбутньої відбудови нашої країни.

Відеозапис трансляції форуму можна переглянути ТУТ.