Відбувся науково-практичний семінар

Минулого тижня відбувся науково-практичний семінар «Зміни до містобудівного та спеціального законодавства, нормативно-правових актів та документів: новації, проблемні питання, шляхи розв’язання».

Семінар проведено спільними зусиллями Громадської спілки «Міждержавна гільдія інженерів консультантів», Всеукраїнських громадських об’єднань ««Асоціація експертів будівельної галузі»», «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», «Гільдія проектувальників у будівництві» та Державного підприємства «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва ім. В.С. Балицького».

Участь у семінарі взяли більше ста представників представників підприємств галузі.

Учасники заходу дізнатись про сучасний стан будівельної галузі, нові підходи до визначення  класу наслідків (відповідальності), експертизи та розроблення проектної документації відповідно до законодавчих новацій, законодавчого забезпечення технічного регулювання в будівництві та інших важливих питань.

Після завершення семінару відбувся круглий стіл, участь у роботі якого взяли участь представники Міністерства регіонального гозвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Під час роботи круглого столу учасники мали можливість поставити запитання та отримати інформаціїю з «перших рук».

DSC_0205

DSC_0194

DSC_0201

DSC_0221

DSC_0259

DSC_0260

DSC_0267