Відбувся п’ятий українсько-корейський економічний форум

27-28 липня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся п’ятий українсько-корейський економічний  форум «Економічне співробітництво в контексті євроазійської інтеграції».

На запрошення організаторів форуму у його роботі взяла  участь Світлана Рева,  віце – президент Міждержавної  Гільдії Інженерів  Консультантів.

Головною метою форуму було налагодження діалогу між корейським та українським урядами і діловими колами для сприяння двосторонньому економічному співробітництву між Кореєю та Україною в різних сферах економіки з урахуванням реформ, які відбуваються в Україні.

В рамках форуму відбулось обговорення  стану та перспектив співробітництва українських та корейських інжинірингових компаній. З корейської сторони у обговоренні взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, екс-Прем’єр-міністр Республіки Корея Чон Унчхано,  Президент Корейської Економічної Асоціації  Чунг Мо Ку.

Як зазначила Світлана Рева, ми вже маємо позитивний досвід співпраці з корейськими колегами. Так,  в грудні минулого року делегація МГІК на чолі з Президентом Олександром Непомнящим відвідала Корею. Під час візиту  був підписаний Меморандуму про взаєморозуміння між МГІК та Корейською асоціацією інженерів консультантів (KENCA). Підписання Меморандуму  стало першим кроком на шляху налагодження ділових зв’язків та співпраці між представниками будівельних та інжинірингово-консалтингових кіл України та Кореї.

UA_KR_2