Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні виповнюється 70 років одному з китів вітчизняної будівельної  науки – Геннадію Григоровичу Фаренюку, директору Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», доктору технічних наук, професору, лауреату Державної премії в галузі науки і техніки, лауреат премії імені академіка М.С. Буднікова, академіку Академії будівництва України.

Геннадій Григорович є відомим вченим у галузі будівельної теплофізики та вивчення закономірностей тепломасообміну у будівельних конструкціях, виробах та матеріалах, головою технічного комітету стандартизації ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд», засновником наукової школи з питань енергоефективності в будівництві.

Він є автором понад 270 наукових праць, у тому числі книг, монографій, патентів України, розробником та співрозробником понад 50 державних будівельних норм та національних стандартів у галузі енергозбереження, енергоефективності, будівельної фізики, будівельних конструкцій та матеріалів.

У наукових роботах Г.Г. Фаренюк досліджує проблеми забезпечення енергоефективності будівель і споруд. Він є пропагандистом передового світового досвіду щодо запровадження енергоефективних технологій та учасником багатьох робочих груп, створених європейськими товариствами з енергоефективності.

Від себе особисто та від імені колективу Міждержавної гільдії інженерів-консультантів щиро вітаю Геннадія Григоровича з ювілеєм і бажаю йому міцного здоров’я, довгих років життя, творчої наснаги та нових наукових здобутків!

Олександр Непомнящий,
президент Міждержавної гільдії інженерів-консультантів,
доктор наук з державного управління, професор,
професор кафедри комп’ютерних технологій будівництва
та реконструкції аеропортів Національного авіаційного університету,
заслужений будівельник України,
дійсний член Академії будівництва України