“Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2016”.

До уваги керівників підприємств,фахівців служб замовника, тендерних комітетів, будівельних корпорацій, об’єднань, проектно-вишукувальних, інжинірингових організацій!

За информаційної  підтримки  Міждержавної гільдії інженерів консультантів ПП «Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом листопада-грудня 2016 року проведуть серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2016”. 

Мета семінарів:

– підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів;

– інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі та промислових підприємств про новітні технології ведення проектних, будівельних і облікових робіт;

– інформування інвесторів, замовників та фахівців про нову нормативну базу, сучасні методи проектування, будівництва, контролю виконання та вартості робіт на стадії проектування та в процесі будівництва.

Семінари за напрямком «Вартість будівництва»

«Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2016»

Перелік основних питань:

  1. Визначення вартості будівельних робіт та розрахунки за їх виконання в умовах діючих нормативних актів України. Нові нормативні документи та ДСТУ з ціноутворення у будівництві, проектування та експертизи проектної документації, технології і організації будівельного виробництва.
  2. Розробка і використання індивідуальних та укрупнених кошторисних норм (комплексних позицій). Нові ДСТУ та СОУ елементних кошторисних норм. Зміни в порядку погодження та затвердження стандартів організації України (СОУ) елементних кошторисних норм відповідно до нового Закону України «Про стандартизацію».
  3. Зміни ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Визначення вартості об’єкту на стадіях проектування ТЕО та Проект.
  4. Особливості складання проектно-кошторисної документації та виконання робіт під час реалізації проектів, які фінансуються за рахунок державних програм з енергоефективності.
  5. Особливості проведення тендерних процедур на виконання будівельних робіт згідно нового законодавства у системі «Прозорро» та інших електронних майданчиках.
  6. Міжнародна практика укладання та ведення договорів підряду на виконання робіт у будівництві. Типові проформи контрактів, особливості їх використання в Україні. Функції, права, обов’язки та вартість послуг інженера-консультанта. Визначення вартості проектування і будівництва в контрактах ФІДІК. Кореспонденція форм кб-2в, кб-3 з формами звітності в контрактах ФІДІК
  7. Аналіз поточних цін на ринку будівельних матеріалів виробів та конструкцій в регіоні при складанні проектно-кошторисної документації, договірної ціни, актів виконаних будівельних робіт.

Для участі у семінарах з визначення вартості будівництва запрошуються керівники і спеціалісти організацій будівельної та житлово-комунально галузі, замовники, інвестори та проектанти.

На семінарах відбудуться майстер-класи з експлуатації кошторисних ПК, де провідні представники розробників кошторисного ПЗ демонструватимуть роботу нових функцій програм і розглядатимуть практичні задачі.

ГРАФІК СЕМІНАРІВ

 МІСТО  ДАТА    ОРГАНІЗАТОР ТЕЛЕФОНИ  КОНТАКТНА ОСОБА ДЕТАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ
Луцьк  8 листопада ПП “ССБ Електронікс” (0342)72-48-03 Мензатюк Іванна Василівна Завантажити
запрошення
Сєвєродонецьк 11 листопада ТОВ “ЕкономікСофт”  (064) 524-10-49
(066) 179-73-74
Кулакова Ольга Миколаївна Завантажити
запрошення
Київ 14-15 листопада ДП “Науково-дослідний інститут будівельного виробництва” (044) 248-48-88

(044) 248-69-46

Вахович Інна Володимирівна Завантажити
запрошення
Дніпро 17 листопада ТОВ “ТОВ “ІТ Сервіс” (056) 785-46-28  Сафікюрська Алла Іванівна Завантажити
запрошення
Одеса 24 листопада ТОВ “Інкомсервіс” (048) 787-64-14
(066) 763-05-75
Скалозуб Ігор Володимирович Завантажити
запрошення
Львів 6 грудня ПП “ССБ Електронікс” (0342)72-48-03 Мензатюк Іванна Василівна Завантажити
запрошення

Детальну інформацію щодо конкретного семінару можна отримати у координатора семінарів  за телефонами зазначеними нижче:

Координатор семінарів: ПП “Будівництво – сучасні технології”

тел. для довідок:  (0342) 777-208, (03422) 4-05-13

E-mail: conf2016@ssb.if.ua           Сайт: http://mcbct.com.ua