Японська консалтингова компанія заінтересована у реалізації проектів в Україні

В ході онлайн-наради, яка відбулася сьогодні з ініціативи Міждержавної гільдії інженерів-консультантів, пан Йохей Сома (Yohei Soma), член ради директорів та виконавчий директор міжнародної консалтингової компанії Padeco Co., Ltd., виразив заінтересованість в участі Padeco у відбудові України. «Ми виконували збір даних щодо оцінки потреб з відновлення територій у 2009 році в Грузії та у 2005 році на півдні Шрі-Ланки. Досліджували, оцінювали витрати і пропонували план дій» – сказав він.

У планах компанії також відкриття офісу в Україні та організація україно-японського інфраструктурного форуму.

Padeco Co., Ltd. заснована в 1983 році. З тих пір вона стала однією з міжнародно визнаних консалтингових компаній з багатим досвідом консультування за кордоном в різних галузях, включаючи транспорт, регіональне планування, розвиток міст, управління проектами, навколишнє середовище, енергетику, проекти з приватизації, розвиток портів, залізниць, доріг, інформаційно-комунікаційні технології, економічний і соціальний розвиток тощо.

Штаб-квартира Padeco знаходиться в Токіо (Японія), а ключовими регіонами діяльності є Східна Африка, Східна Європа, Південна Азія та Південно-Східна Азія.

Місія Padeco – сприяння реалізації Цілей сталого розвитку – ключових напрямків розвитку країн, ухвалених на Саміті ООН на період з 2015 до 2030 року, що нараховують 17 Глобальних цілей, яким відповідають 169 завдань.