Європейська інжинірингово-консалтингова спільнота підтримує Україну

Європейська інжинірингово-консалтингова спільнота підтримує Україну

Ян Ван дер Путтен – генеральний секретар Європейської федерації інжинірингово-консалтингових асоціацій (EFCA) – від імені Президента EFCA Бенуа Клошере, Ради директорів, усіх ассоціацій-членів надіслав слова щирої підтримки вітчизняним учасникам ринку інжинірингово-консалтингових послуг та всім громадянам України. Відповідний лист (текст укр. / англ.) надійшов на адресу президента МГІК Олександра Непомнящого.

«На засіданні Генеральної асамблеї EFCA 10 червня у Парижі ми мали честь вітати спікера від Європейської Комісії, котрий роз’яснив дорожню карту Комісії для України» – повідомив генеральний секретар та поінформував про плани європейської спільноти з підтримки відновних процесів в Україні.

Довідково: Європейська федерація інжинірингово-консалтингових асоціацій (EFCA) – засноване у 1992 році об’єднання, що має асоціації-члени в 29-ти європейських країнах, які представляють понад 10 000 компаній і більше одного мільйона співробітників у сфері інженерних і супутніх послуг.

EFCA ставить за мету просування європейської інжинірингово-консалтингової індустрії на європейському рівні та представлення її в європейських інституціях.

Україна в особі Міждержавної гільдії інженерів-консультантів першою з пострадянських країн отримала представництво у EFCA з 1 червня 2017 року.