Європейська регіональна конференція FIDIC «Шлях до смарт-інфраструктури»

9-10 березня цього року в м. Белграді (Сербія) відбулася чергова європейська регіональна конференція, організована Міжнародною федерацією інженерів консультантів (FIDIC) спільно з Європейською федерацією інженерно-консалтингових організацій (EFCA) та Асоціацією інженерів-консультантів Сербії (ACES). Цей масштабний захід проводився під назвою «Шлях до смарт-інфраструктури».

Основна увага учасників конференції була зосереджена на застосуванні сучасних технологій, спрямованих на поліпшення умов ведення бізнесу, сприяння його рентабельності, підвищення якості та ефективності всієї діяльності: від розробки  проекту до його реалізації. Крім того досить детально обговорювались питання ВІМ-технологій і технологій майбутнього у рамках директив ЄС та нових правил закупівель, належного застосування документів і Золотих принципів FIDIC, ряд інших важливих проблем, що впливають на галузь.

Ця спеціалізована конференція була розрахована на зацікавлені структури, які беруть участь у розвитку інфраструктури в Європі, особливо у країнах Центральної Європи. Учасниками були фінансисти, інвестори, представники державних органів, підрядних організацій, юридичних компаній, інжинірингових і консалтингових фірм з усього світу.

За оцінками членів делегації МГІК, що безпосередньо брали участь у роботі конференції, та для яких була виділена окрема дискусійна панель під назвою «Сніданок з Україною», захід проведено успішно, що позначиться на поліпшенні діяльності учасників будівництва в умовах сучасних викликів.

Belgrade_1

Belgrade_2