За сприяння МГІК розширюється українсько-турецьке співробітництво

За сприяння Міждержавної гільдії інженерів консультантів сьомого листопада відбулась робоча зустріч керівництва ТОВ “ФБМ Україна”  з представником  турецької інжинірингової компанії  Temelsu international engineering services inc, членом правління Гекту Сірель.

Компанія Темельсу заснована в 1969 році і є широко відомою компанією, яка  надає послуги інженера-консультанта,  як  у Туреччині так  і за кордоном, на всіх етапах  від розробки ТЕО, проектування до ведення нагляду за будівництвом. Темельсу  успішно веде міжнародні проекти в Центральній Азії, Південній Африці, Ближньому Сході, Північній Африці, а також в Азербайджані, Грузії, Узбекистані, Казахстані. Тому керівництво компанії зацікавлено в розбудові довгострокових відносин з українськими колегами, і в числі таких  є ТОВ ” ФБМ Україна.

Під час зустрічі сторони презентували компанії, які представляють, виявили однакове розуміння принципів діяльності у галузі інжинірингу,  вимог яким має відповідати інженер-консультант.

Гекту Сірель відзначив високий рівень інженерів ТОВ ” ФБМ Україна” та висловив впевненість у плідній подальшій співпраці    Temelsu international engineering services inc  та ТОВ ” ФБМ Україна”.

ut5 ut4 ut2 ut1