Затверджено примірні форми договорів про здійснення технічного нагляду та про надання інженерно-консультаційних послуг у будівництві

Шановні колеги!

Міждержавна гільдія інженерів-консультантів вітає інжинірингово-консалтингову спільноту України з визначною подією!

На сайті Міністерства розвитку громад та територій України оприлюднено наказ від 13.04.2020 р. № 89 “Про затвердження примірних форм договорів про здійснення технічного нагляду та про надання інженерно-консультаційних послуг у будівництві”.

При розробленні примірних форми договорів  Мінрегіоном  використана форма Договору про надання інжинірингово-консалтингових послуг, розробленого Міждержавною гільдією інженерів-консультантів.

Актуальність питання регулювання відносин, що виникають між учасниками реалізації інвестиційно-будівельних проектів, постала з появою в Україні такої інституції як інженер-консультант.

Слід зазначити, що із затвердженням Мінрегіоном  примірних форм договорів про здійснення технічного нагляду та про надання інженерно-консультаційних послуг у будівництві вперше в Україні врегульовано питання договірних відносин у сфері інжинірингових послуг у будівництві в розумінні терміну «інжиніринг», наведеного у  Законі України «Про архітектурну діяльність».

Фахівці Міждержавної гільдії інженерів-консультантів брали активну  участь у роботі над цими формами договорів.

З наказом Мінрегіону можна ознайомитись за посиланням.