МГІК вітає зацікавленість TEMELSU у розвитку бізнесу в Україні

April 26, 2024

Менеджер групи розвитку бізнесу TEMELSU Халук Демір очолив представництво компанії в Україні. У квітні він відвідав Київ для ознайомлення із ситуацію на ринку будівельних та інжинірингових послуг. Можливості відновлення інфраструктурних об’єктів та повоєнної відбудови обговорили під час зустрічі президента МГІК Олександра Непомнящого з Халуком Деміром.

“Я приїхав особисто до Києва, бо війна не повинна стримувати розвиток бізнесу. Основне, що нам треба, це фінансування міжнародних організацій, і ми готові відновити роботу. Відкриття тендеру на проект «Нагляд за виконанням робіт з капітального ремонту ділянки дороги М-09 Львів – Рава Руська» – це прекрасний сигнал для всіх нас”, – наголосив пан Демір.

Водночас, Олександр Непомнящий окремо відзначив позитивний досвід ведення проектів TEMELSU в Україні.

“Спільно з “ФБМ УКРАЇНА” Ви реалізували важливий проект за фінансування Світового банку – “Консультативні послуги з нагляду за будівельними роботами капітального ремонту на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський на вибраних ділянках Лубни-Полтава”. Я радий, що за Вашого сприяння і завдяки Вашій енергії TEMELSU в Україні зможе активно працювати”.

Довідково: Компанія TEMELSU заснована в 1969 році та надає інжинірингові і консалтингові послуги державним установам, органам місцевого самоврядування та компаніям приватного сектору на всіх етапах  реалізації будівельних проектів як у Туреччині, так  і в інших країнах. TEMELSU успішно веде міжнародні проекти у Середній та Південній Азії,  Африці, на Близькому Сході, а також у Східній Європі, зокрема – в Україні, де компанія, зокрема, працює у партнерстві з членом МГІК   –  ТОВ «ФБМ Україна».

МГІК

Міждержавна гільдія інженерів-консультантів

Контактна інформація

02125, м. Київ

вулиця Лютнева 58-А

Тел: +38-098-700-75-67

Email: office@iceg.com.ua